Про компанію

Завод низьковольтної апаратури «Лідер Електрик» – це абсолютно новий формат компанії на ринку виробництва низьковольтного та високовольтного електрообладнання та електротехнічних послуг.

Ми займаємо лідируючі позиції на рынку виробництва в області електроенергетики завдяки високій якості у поєднанні з орієнтацією на потреби сучасного промислового  сегменту, а також повній відповідальності за результат перед Замовниками.

Для задоволення потреб сучасного промислового підприємства ми виконуємо:
- виробництво високовольтного та низьковольтного електрообладнання згідно вимог та побажань Замовників;
- виконання комплексу електротехнічних послуг – монтажу, капітальних ремонтів, модернізації високовольтного та низьковольтного промислового електрообладнання;
- розробку нових технологій в галузі регульованого частотного електроприводу, тиристорно-дроссельних перетворювачів, а також релейно-контакторного управління.

Комплекс послуг ЗНА «Лідер Електрик» застосовується для промислових електроприводів, вантажопідіймальних механізмів, установок, агрегатів, комплексів, а також допоміжного низьковольтного електрообладнання.

Ми маємо в розпорядженні висококваліфікований інженерний та робочий персонал. Виробничий парк нашого підприємства оснащений передовими технологіями та включає в себе як спеціально обладнанні для роботи з електроапаратурою робочі місця, так і промислові верстати загально призначення. Це дозволяє виконувати найширший асортимент замовлень для задоволення всіх потреб клієнта.

З врахуванням потреб ринку ми кожен рік розробляємо та виводимо на ринок нові вироби.

Місія компанії: Ми виробляємо високоякісне надійне електричне обладнання, яке дозволяє тисячам підприємств працювати та досягати успіху. Ми використовуємо досвід професіоналів та передові технології для досягнення найвищого результату та лідерства разом з Вами.

Ми вносимо помітний внесок в сталий економічний розвиток сучасної електротехнічної галузі. Випускаючи довговічне та надійне електрообладнання, ЗНА «Лідер Електрик» сприяє поліпшенню якості роботи своїх клієнтів.

Значний обсяг виробництва покладає на компанію величезну відповідальність. Тому на кожному етапі виробництва ми приділяємо контролю якості особливу увагу.

Тестування продукції на різних етапах за допомогою спеціальних випробувальних стендів, а також присутність кваліфікованих фахівців на виробничих майданчиках дозволяють нам не тільки тримати високу планку якості, але і йти по шляху сталого розвитку.
 
Виробничий підрозділ ЗНА «Лідер Електрик» може запропонувати вирішення завдань найвищого рівня складності з гарантією якісного та своєчасного результату завдяки оснащеності виробничих цехів, професіоналізму та багаторічному досвіду співробітників.

На сьогоднішній день на ЗНА «Лідер Електрик» успішно працюють такі лінії виробництва:
- лінія з виробництва комплектних електропристроїв від 0,4 до 35 кВ;
- лінія з виробництва електрообладнання до 1000В;
- лінія з виробництва блоків резисторів та пускорегулювальних апаратів;
- лінія з виробництва електромонтажних виробів;
- лінія з виробництва металоконструкцій.

Також одним з напрямків діяльності компанії ЗНА «Лідер Електрик» є виконання комплексу електротехнічних послуг.

Власна розвинута матеріально-технічна база ремонтного управління ЗНА «Лідер Електрик» дозволяє виконувати електромонтажні та ремонтні роботи з гарантією дотримання термінів, а також провести наладку і ввести в експлуатацію об'єкт будь-якої складності.

Окрема увага на підприємстві приділяється вдосконаленню моделей управління. Професійне динамічне управління –  необхідна складова сучасного бізнесу, саме тому ми невпинно працюємо над оптимізацією бізнес-процесів. Всі дії, що здійснюються в ході розробки та виготовлення продукції, є логічними та впорядкованими. Ще одним фактором успіху нашої компанії є чуйне ставлення до побажань наших клієнтів. Ми знаємо, що навіть найсучасніше устаткування і робота фахівців з багаторічним досвідом будуть марні без своєчасної та адекватної реакції на ринкові тенденції. Саме тому ми не обмежуемося нарощуванням виробничих потужностей і безперервним підвищенням кваліфікації співробітників, а й постійно розвиваємо можливості відділу маркетингу. Адже саме з Вашою допомогою ми розвиваємося і підкорюємо нові горизонти якості та надійності.

Продовжуючи реалізацію програми по виходу на нові ринки, представники ЗНА «Лідер Електрик» налагодили партнерські відносини з промисловими підприємствами та будівельними організаціями України, Молдови, Індії, Казахстану, Туркменістану.

На сьогоднішній день ЗНА «Лідер Електрик» є єдиним підприємством, яке плідно співпрацює зі всіма металургійними підприємствами України.

Участь в міжнародних виставках дає нам потужний імпульс для встановлення вигідних контактів з українськими та зарубіжними партнерами.

Політика ЗНА «Лідер Електрик» орієнтована на найбільш повне задоволення клієнта в надійному та якісному електрообладнанні.

Постійний розвиток і активний пошук нових можливостей, а також продуманий підхід до виробничої системи, дозволяє компанії по праву вважатись флагманом галузі в області якості продукції, що випускається. Свідченням про це служить впроваджена система управління якістю відповідно до вимог «ДСТУ ISO 9001:2009».

Схема роботи

  • інженерна обробка замовлення;
  • узгодження з Замовником спеціальних питань поставки;
  • забезпечення комплектності та строків поставки;
  • виробництво вироби;
  • комплексна перевірка вироби на працездатність і відповідність;
  • виконання всіх транспортних робіт;
  • розробка повного комплекту супровідної документації.


Ми дорожимо заслуженою довірою покупців та бездоганною репутацією надійного ділового партнера!