Конкурентні переваги

1. ЗНА «Лідер Електрик» виробляє низьковольтне, високовольтне електрообладнання, виконує весь комплекс електромонтажних робіт, що дозволяє знизити витрати з реалізації проекту в цілому.

2. Завдяки індивідуальному підходу до кожного проекту, Ви отримаєте якісні технічні рішення зі створення, реконструкції та обслуговування систем електропостачання об’єктів промислового та цивільного будівництва, сільського господарства, нафтогазової галузі, комерційних та приватних об’єктів.

3. Широкий спектр можливих варіантів комплектації надасть Вам можливість вибрати необхідний варіант електрообладнання у відповідності з умовами експлуатації, функціональним призначенням, містобудівними вимогами, потужністю та кількістю споживачів, що підключені.

4. Власне виробництво металоконструкцій дозволяє виготовити для Вас шафи типових та нестандартних габаритних розмірів.

5. В КТП передбачаються захисти від різних впливів: від перенапруги, пов’язаної з атмосферою; від коротких замкнень, які відбуваються між фазами; від перевантаження та коротких замкнень лінії НН, що дозволяє працювати обслуговуючому персоналу в безпечних умовах.

6. Висока ступінь монтажу забезпечує швидкий ввід підстанцій в експлуатацію, що істотно економить кошти.

7. Вся продукція відповідає стандартам якості та надійності, яка підтверджена наявністю ліцензій, висновків експертиз та наявністю технічних свідоцтв, що посвідчує високий рівень якості продукції, що випускається.

8. Використання при виробництві нових технологій збірки та комплектації обладнання, спеціального порошкового пофарбування, стовщених матеріалів та високої ступені монтажу дозволяє забезпечити ефективну працездатність обладнання.

9. Виготовлення електрообладнання згідно всіх вимог та умов Замовників, а також погодження змін за вимогою з Міськпромтехнаглядом дає можливість підібрати клієнтам різні оптимальні рішення.

10. Вся продукція підприємства комплектується апаратурою поточного року випуску від заводів-виробників, що дає можливість отримати нове електрообладнання та скоротити витрати на капітальні ремонти.

11. Внутрішній контроль якості електрообладнання, який здійснюється на всіх етапах виробництва від металоконструкцій до готової продукції, дозволяє забезпечити гарантовану якість продукції, що випускається.

12. Здійснення авторського нагляду дозволяє підприємству проводити комплекс заходів для забезпечення відповідності технологічних та технічних рішень, показників об’єкта, що вводиться в експлуатацію, рішенням та показникам, які передбачені в затвердженій Замовником проектній документації.

13. Безперебійну працездатність електрообладнання гарантовано протягом 12 місяців з дня вводу в експлуатацію, що визначає відповідність підприємства за встановлене електрообладнання.

14. За період роботи на промисловому ринку підприємство не має рекламацій, що свідчить про якість продукції, що виробляється та надійну репутацію підприємства.

15. Підприємство піклується про постійне навчання персоналу, що забезпечує високу кваліфікацію співробітників.

16. Підтримання корпоративного стиля підприємства свідчить про відкритість та високу культуру ведення бізнесу.

17. Регулярне здійснення рекламної діяльності дозволяє забезпечити своєчасну інформаційну підтримку клієнтів.

18. ЗНА «Лідер Електрик» – єдиний завод, який працює зі всіма металургійними підприємствами України, що свідчить про надійність електрообладнання, що виробляється.

19. Виконання робіт з капітального ремонту, монтажу, налагодження та модернізації об’єктів «під ключ» дає можливість надати замовнику весь комплекс електротехнічних послуг.